Erinevad KUNSTITÖÖTOAD just Teile sobival ajal ja kohas. Saate lasta kokku panna ka just konkreetse ürituse iseloomule ja osalejatele vastava töötoa.
Lõbus MEESKONNATÖÖTUBA on hea vahend, kui on vaja leida tegevus, mis aitaks omavahel ametlikus õhkkonnas suhtlema harjunud inimesi uuel tasandil suhtlema panna või muidu veidi vabamalt võtta. Ja alati saab iga töötuba ka just Teie vajadusele vastavaks kohendada.

paintbattle workshop in tigukass

VÄRVILAHING MEESKONNALE

1 tund. 15€ osaleja (5-10 osalejat) 13€ (10-20 osalejat)

Küsi lisa

TÖÖTUBA- VÄRVILAHING

Meeskonnatööna tehtav töötuba. Eeldab võimalust tegevusi läbi viia ka väljas. Sobib kuni paarikümnele osalejale korraga. Ajaliselt võib see võtta umbes tunni. Sobib ka lastele.

Töötoast on kaks erinevat varianti. Esimeses osas volditakse. Seda võib teha nii toas sees, kui ka väljas. Teises osas kasutatakse volditud värvipomme selleks, et nende abil suuremat märklauda pommitada. Seda saab teha, kas täpsuse ja punktide peale, et oleks ka võistluslik moment, või lihtsalt niisama. Kui voltimine tundub aga ülejõukäiv, siis võib värvi pritsimiseks kasutada ka süstlaid. Võimalik on ka osa märklauast katta shablooniga, mida hiljem eemaldades ilmub välja kujund või logo, mis on värviga katmata.

Valmis töö on suur ja vajab kindlasti kuivamist. Osalejate riietus võib saada värviseks.